PAGRINDINIS FORUMAS ŽAIDĖJAI TOPAI


Administratorių pirkimo sistemos atnaujinimas


Sveiki, šiandien buvo atnaujinta administratoriaus pirkimo sistema, dėl poros nusiskundimų buvo sumąstyta padaryti vėl administratoriaus pirkimą, bet buvo perdaryta sistema. Nuo šiol bus galima pirkti tik makro mokėjimais (banku, maxima, kiosku). Tokiu būdu manau pirks vyresni ir protingesni žmonės kurie tikrai norės padėti serveriui.

Forumas laikinai neveikia.


Kaip matot forumas neveikia, kažkas neturėjo tiesiog ką veikti, na aš aišku taip nepaliksiu, forumas bus sutvarkytas artimiausiomis dienomis. Daugiau info rasite čia arba facabook'e, bus pildoma :)

Update [ 2013-10-02 ]
Bus įkeltos anos savaitės kopijos, forumas veiks po dienos daugiausiai po dviejų dienų.

Pirkimas iš TELE2


Nuo šiol visi norintys galės pirkti kreditus iš Tele2, nereikės rašyti SFG.lt administracijai, bus taip pat kaip ir su kitais tinklais, kreditai aktyvuosis per 1-2 minutes. SMS žinutės tekstas ir numeris toks pat kaip ir kitiems tinklams.

Prižiūrėtojų sistemos


Atnaujinta administratorių prižiūrėtojo sistema, nuo šiol bus galima laisvai valdyti administratoriaus įspėjimus. Sukurta VIP prižiūrėtojo sistema, su VIP sąrašais ir jų visa informacija.

TELE2


Šiek tiek buvo pristabdytas TELE2 SMS atsiskaitymas, taigi dabar jis vėl veikia tik visai kita tvarka, viską galite pamatyti kreditų pirkime! Tai tiek šį kartą.

Naujienų sistema


Taigi sukurta nauja naujienų kūrimo sistema, kaip matote rašo ir autorių ir tada kada naujiena parašyta. Taip pat padaryti nauji paveiksliukai kurie skirsto informacija.